Dnevni raspored vremena

Molimo Vas da poštujete dnevni raspored rada odjeljenja na kojem boravite i da o tome informišete i Vaše posjetioce.

Svaki bolnički dan i radni dan uposlenih na svim odjelima, s manjim odstupanjima, protiče podjednako. U zavisnosti od Vašeg zdravstvenog stanaj, obroke ćete dobijati u trpezariji ili bolesničkoj sobi prema sljedećem rasporedu:

• 08:00 – 09:00 časova doručak
  • 12:00 – 14:00 časova ručak
  • 17:30 – 18:30 časova večera

Za neke intervencije/preglede potrebno je biti natašte. O tome ćete biti blagovremeno obaviješteni i molimo Vas da se u potpunosti pridržavate datih vam uputstava. Dužni ste da za vrijeme obavljanja vizite i sprovođenja terapijskih procedura nalazite u bolesničkim sobama. U slučaju da napustite odjeljenje, dužni ste da se prethodno javite Vašoj sobnoj ili glavnoj medicinskoj sestri.